Me and blog

Ok...Rozhodli jste takhle:

6. července 2012 v 22:25 | SmileyTay
Dobře,rozhodli jste si to sami. BLOG SE BUDE PŘESOUVAT. Přibydou teda Demi Lovato a Avril Lavigne a doufám,že se vám na něm bude líbit. Adresu zveřejním tak za týden,až to tam bude trošku v provozu. Tak tedy,užijte si poslední články na swifttaylor! :)

No...

6. července 2012 v 16:25 | SmileyTay
Tak,tohle vás bud hodně potěší anebo vůbec. Přemýšlela jsem o blogu a víte,že už je to 8 měsíců,co už tu s vámi jsem? :)
Další věc: BLOG SE ZŘEJMĚ BUDE PŘESOUVAT. :/ Taylor by na blogu pořád zůstala,ale přidala bych Demi Lovato a Avril Lavigne. Dříve jsem o nich měla blogy,ale nestíhala jsem to,takže to nejspíš spojím dohromady. Vše záleží jen na vás:
CHCETE,ABY ZŮSTAL TENTO BLOG JAK JE,ANEBO SE PŘESUNUL NA JINÝ BLOG SPOLEČNĚ S DEMI LOVATO A AVRIL LAVIGNE? A MÁTE ZÁJEM O TO,BÝT SPOLUADMINKOU? PIŠTE DO KOMENTÁŘŮ!!!

Info about summer

6. července 2012 v 16:16 | SmileyTay
Uf,tak kámoška pořád nic,sedím tu jak pecka...:/ Chtěla jsem oznámit,že v pátek odjíždím na 4 dny na Šumavu,takže mě tu nejspíš neuvidíte. Koncem července jedu na týden do Itálie,takže taky nic a 11.srpna odjíždím na 14denní tábor.Doufám,že si užijete léto stejně jako já:)
A ještě vám něco napíšu,trošku smutného...

THE BIG WONDERSTRUCK PROJECT ON FB!

1. července 2012 v 13:56 | SmileyTay
Ahoj,tak už jsem náš velký projekt přidala na FB! Stačí kliknout na fotku a dostanete se tam. Klikněte To se mi líbí a přodávejte fotky a příspěvky! čím víc lidí,tím líp!! A sdílejte prosím!:)

THE BIG WONDERSTRUCK PROJECT!!!

30. června 2012 v 16:27 | SmileyTay
Ahoj,tak mě něco napadlo. Mamka se mě jednou ptala,jestli tady v ČR mají Tayin parfém. Já jí řekla že ne,a že bych si ho moc přála. Mamka má známou,která pracuje v parfums.cz a řekla mi,že kdyby se našlo dost lidí,lteří by chtěli Wonderstruck,tak by ho objednali! Ale lidi musí být min.50,aby se to dalo objednat. Takže neváhejte,pište komnetáře,sdílejte,pište do fanklubů,na FB,na blogy a posílejte mi názory atd. na swifttaylor.blog.cz@seznam.cz!
Dokážeme to,SWIFTIES!!!!
Přidej si do menu prosím tuto fotku s odkazem,že se podílíš na projektu!

OBROVSKÁ OMLUVA TAYSWIFT.CZ

27. června 2012 v 22:24 | SmileyTay
Tímto bych se chtěla velmi omluvit úžasné stránce o Tay TAYSWIFT.CZ,za to,že jsem kopírovala jejich články,fotky a videa bez uvádění zdroje,ikonky nebo odkazu. Žádnou výmluvu pro to nemám,řeknu to jednoduše,vykašlala jsem se na to a moc mě to mrzí. Slibuji celému týmu tayswift.cz,že vždy uvedu jejich zdroj nebo jejich články kopírovat nebudu.Pokud to budete ignorovat,chápu. Ale doufám,že kvůli tomu už nebudou žádné další spory. Ještě jednou, OMLOUVÁM SE,TAYSWIFT.CZ!!

Video with Tay fans!

24. června 2012 v 15:27 | SmileyTay
Ahojky,napadlo mě,že bych udělala video s Taylořinými fans! Takže pokud se chcete do tohoto projektu zapojit,pošlete mi svoji fotku s Tay nebo fotku vaší sbírky věcí Tay! Vše posílejte na swifttaylor.blog.cz@seznam.cz! Posílala jsem to i na americké stránky,takže doufám,že to vyjde,SWIFTIES!!

Info about next few days + new dess

31. května 2012 v 22:38 | SmileyTay
Takže,jelikož newsek ted moc není,tak se budu soustředit na nový dess,na kterém momentálně pracuju. Na blogu se objeví nejspíš v sobotu,protože zítra tady nebudu vůbec. A v neděli se mnou taky moc nepočítejte,protože mám narozky a bude oslava:)) Takže ahoj v sobotu:))

Competition-Best Song from Taylor!

22. května 2012 v 21:29 | SmileyTay
Vyhlašuju soutěž o nejlepší song od Tay! Chceš se zapsat? Tak do komentů napiš tohle:
1.Jméno
2.Blog
3.Song,se kterým chceš soutěžit

Do menu svého blogu si dejte POVINNĚ tuto ikonku (aby bylo vidět,že jeste v soutěži).
IKONKA:

Upřesním,do kdy poběží zápis.

Děkuji všem za účast!!!:))

 
 

Reklama